Bülent Ersoy Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bülent Ersoy Forum Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bülent Ersoy'u seviyorum..!!!

2 posters
YazarMesaj
alyaderin

alyaderin

Başak Mesaj Sayısı : 5
Doğum tarihi : 15/09/68

Bülent Ersoy'u seviyorum..!!! Empty
MesajKonu: Bülent Ersoy'u seviyorum..!!!   Bülent Ersoy'u seviyorum..!!! Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 1:50 am

Sene 84, ablamın aldığı bülent ersoy kasetiyle, hayranlığım, sevgim başladı...Bizimkisi gercek sevgi, menfaatsız, cıkarsız, 40 yaşındayım, halada devam edecek..Ona olan sevgim, onun hatalarını hiç umursamıyor...İnsanları seviyorum, sevgi saygı, olduğu sürece, hiç bir şeyi umursamıyorum, kim neyaparsa yapsın..Bülent ersoyu seviyor ve sevmeyede devam edeceğim...sayın site yöneticisi arkadaşım, senide seviyorum, beni buraya bağladığın için..çalışmalarında başarılar...filimlerinide burda görmek istiyorum, teşekkürler...
soner

Ikizler Mesaj Sayısı : 1
Doğum tarihi : 13/06/80

Bülent Ersoy'u seviyorum..!!! Empty
MesajKonu: en BÜYÜK sensin KRALİÇE   Bülent Ersoy'u seviyorum..!!! Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:16 pm

selam ben soner güzeller güzeli divaların divası bülent ersoy gerçeği söylemek gerekirse yeni bir tazecik hayranınım senin kişiliğin konuşmaların hareketlerin ve davranışların farklılığını gördüm ve şöyleki öteki sanatçılala hiç bir yakından uzaktan alakalığın yok sen başkasın duruşun farklı benim kalbimde yerin olacak her zaman kelimeler aslında yetmez ne kadar yazsam ginede az kısacası sen benim kraliçemsin divammmm.

Bülent Ersoy'u seviyorum..!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bülent Ersoy Konseri..!!
» Bülent Ersoy En Büyük Diva
» Diva Bülent Ersoy Kimliği