Bülent Ersoy Forum Sitesi

AnasayfaGaleriSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Merhabalar..!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
alyaderin

Başak Mesaj Sayısı : 5
Doğum tarihi : 15/09/68

MesajKonu: Merhabalar..!!   Paz Eyl. 06, 2009 5:29 pm

Merhaba, merak ettim, pek de burdan bizlerle iletişim kurmuyorsunuz ama..Programı eyretmek için çözüm buldunuz mu? Birde site sayfasındaki bülent ersoyun gözleri bu hafta elbisesine işlenmişti..acaba sizden mi alıntı, sizmi başka yerden aldınız..güzel olmuştu elbiseye yakışmıştı...hoşcakal..herşey istedigin gibi olsun..
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

Yengeç Mesaj Sayısı : 19
Doğum tarihi : 11/07/82

MesajKonu: Selam   Çarş. Eyl. 30, 2009 7:24 pm

alyaderin demiş ki:
Merhaba, merak ettim, pek de burdan bizlerle iletişim kurmuyorsunuz ama..Programı eyretmek için çözüm buldunuz mu? Birde site sayfasındaki bülent ersoyun gözleri bu hafta elbisesine işlenmişti..acaba sizden mi alıntı, sizmi başka yerden aldınız..güzel olmuştu elbiseye yakışmıştı...hoşcakal..herşey istedigin gibi olsun..

alya derin hanımefendi öncelikle merhabalar . Ben size forumdan özel mesaj gönderdim birde email adresinize'de bir mail attım sanırım mail adresiniz yalnış çünkü ben popstar başlamadn önce size mailimi gönderdim ama neyse herhalde almadınız . Programı sadece internetten izleye bildim ama son bölüm eklenmedi sadece bir kaç parça izleye bildim . Sitemdeki Divamızın gözleri MaazAllah albümündeki resim ve ben onun üzerinde bir az çalıştım ki bu hale geldi ve Divamızın elbisesinin resmine hiç bir fikrim yok doğrusu .
Site ile tabii ki ilgileniyorum . Sizinlede tanıştığıma çok sevindim .
Saygılarımla ..
Sanaz
Kullanıcı profilini gör http://bulentersoy.blogfa.com

Merhabalar..!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası